Samolepiace Pod Stôl Zásuvky Skryté Organizátor Bielizeň Úložný Box Papiernictvo Držiteľ Punch-free, Zásuvka Typu Úložný Box

€1.96

-23%

€2.55

Nový produkt

1 položky

Štítky: skryté šatku skladovanie, skryté zásuvky, hiden prepínač, domov offic, okno bezpečné, Zásuvky, ricoma, skryté storag, plastový stôl organizátor box, mäkké bielizeň skladovanie.

Odrážky:

1、High-kvalitný Materiál: Výber vysoko kvalitných ABS a PP surovín, dobrú pružnosť, odolnosť proti opotrebeniu, trvanlivé.

2、Jednoduchý Dizajn Štýl: Jednoduché a elegantné háčiky, jednoduchý dizajn, štýl, veľmi všestranný, zvýšiť čisté a čisté životné prostredie domova, na rôzne jednoduché a elegantné farby.

3、Čistý Stôl Top: zásuvka pod stolom je veľmi vhodný pre ukladanie všetkých druhov malých vecí súvisiacich s office a života, ako sú perá, gumy, adaptéry a slúchadlá.To môže tiež byť použité na ukladanie make-up štetce, alebo malé kozmetiky.S pomocou zásuvky pod stolom, môžete odmietnuť chaotický písací stôl a uvoľniť viac kancelárskych priestorov.

4、Organizátor Pod Stolom: Naše skryté zásuvky zásobník môže byť umiestnený pod stolom, nie je obsadiť stôl priestor, je možné uložiť rôzne predmety, takže písací stôl nebude chaotické.To nie je ani viditeľné vo vašom zornom poli, a tým sa vám s určitým stupňom ochrany osobných údajov ak chcete ochrániť svoje veci.

5、Jednoduchá Inštalácia: Najprv vyčistiť prach na dne tabuľky, potom lúpať povrchu samolepiace životného prostredia lepidlo a vložiť ho v prípade potreby.Prosím vyberte si najpohodlnejšiu polohu opraviť na hladký povrch.Venujte prosím pozornosť vzdialenosť pri otváraní skryté desktop manager.

Špecifikácie:

Názov: Šuplíku Úložný Box

Materiál: ABS

Farba: biela

Čistá hmotnosť: malé: o 213g/stredné: o 384g/veľké: o 569g

Kapacita: 5L

Vlastnosti: s vekom a oddelení.

Balenie Zoznam:

Punch-voľný Úložný Box*1

Non-označenie Nálepky*5

Lattice Množstvo /
Produkt Úrad Organizátor
Pôvod CN(Pôvodu)
Štýl Moderné
Tvar Obdĺžnik
Funkcia Eco-Priateľský
Číslo Modelu Iné

Súvisiace produkty