WiFi Mini Smart Opony Switch Modul Rolety Uzávierky Motor Smart Život Tuya APLIKÁCIU Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google

€11.36

-22%

€14.75

Nový produkt

1 položky

Štítky: tuya inteligentný život prepínač, rolety prepnite položku wifi, opona prepínač tuya, drevené žalúzie ovládanie, spúšť prepínač, elektrické rolety controler, opona wifi, rolety wifi, tuya smart switch káblové, záves motora smart.

Vlastnosti Produktu:

1. Použitie s Oveľa Viac Pohodlia: naozaj dobrý substitučnej pre jednu nové inteligentné rolety, prepnite na prácu s tradičné rolety, prepínač realizovať inteligencie.Tiež to môže byť spojené s vašou rolety uzávierky motora elegantne ovládať svoje rolety.

2. Wireless Remote Control: umožňuje Zapnúť na diaľku ovládať pripojené spotrebiče na svojho inteligentného telefónu, nech ste kdekoľvek. 2.4 b/g/n Sietí poskytuje potrebné pripojenie na DIY Switch Modul bez potreby samostatnej HUB. (Kompatibilný s operačným systémom Android&iOS.)

3. Hands-free Hlasové Ovládanie: Kompatibilný s Amazon Alexa a Google Domov pre jednoduché ovládanie hlasom, poskytuje svojho inteligentného života na ovládanie záclony s oveľa väčšie pohodlie.

4. Časovač Nastavenie: Vziať plnú kontrolu nad vašou rolety, inteligentne časovač funkcia na vašom App, ktorá umožňuje otvoriť / zatvoriť ich v určitom čase automaticky.Automatizáciu vášho domova záclony cez 3 načasovanie typy: plány načasovanie, časovač časovanie a slučky načasovanie.

5. Rodina Zdieľanie: Jedno zariadenie môže byť spoločné pre rôznych členov rodiny to znamená, že jeden IDENTIFIKÁTOR je možné ovládať viacerými záclony, alebo viacerých používateľov môže ovládať jeden záves.Ovládanie vašej inteligentnej domácnosti ostatní členovia rodiny alebo priatelia spolu.

Poznámka: Pred Objednávky:

1. Skontrolujte prosím váš motor s 4 vodiče pred uskutočnenie objednávky (Poznámka: Motor nie je v cene, je potrebné zakúpiť samostatne.)

2. Tento rolety, switch modul môže pracovať s DC motorom.

3. Tento prepínač je modul Wi-Fi verzia len s RF, tak to nemôže fungovať s RF diaľkového v našom obchode.

Parameter:

Typ výrobku: WiFi Modul Opony

Napätie: 90-250V AC 50/60Hz

Prúd: 2A

Napájanie Záťaže: 500W (Max.)

WiFi frekvencia: 2,4 GHz WiFi

Prevádzková teplota: -10℃-+40℃

Prípade temp: Tc +80℃(Max.)

Prevádzka rozpätie: ≤200 m

Matný(W*D*H): 52*47*18 mm(bez klip)

Hodnotenia IP: IP20

Záruka: 1year

Balenie Obsahuje:

1 * WiFi Opony Modul(s montážny klip)

1 * Návod Na Použitie

Názov Značky mobu
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty