K3 Por Stenu Bluetooth Non-Kontakt Teplomer Infračervený Digitálny Teplomer Office Mall Automatické Indukcie

€21.36

-17%

€25.74

Nový produkt

1 položky

Štítky: k9 pro, bezkontaktné thermomet, digitálny infračervený teplomer na stenu, thermomet, prístroj na meranie teploty tela, pyromet, k3 pro teplota, deti teplomer, digitálny horúčka teplomer, automatické teplomer.

Tri spôsoby inštalácie: hák / obojstranné pásky / konzola fixácia; Napájaný lítium batéria alebo batéria, USB, DC 5V1A plnenie; prepínanie Režimu: Stlačte tlačidlo "Mode" tlačidlo na prepínanie jednotka medzi Celzia a Fahrenheita; stlačte a podržte tlačidlo "Mode" tlačidlo na 3 sekundy na prepnutie na meranie teploty režim (Sur: povrchu, bod: objekt režim) Predvolený režim objektu

Stav popis: predvolená hodnota je 32-37.3°C blikajúce zelené svetlo, a Di a hlas normálnu teplotu, alarm bude vydané, 37.4-38.4°C oranžové blikajúce, a Didi a hlas, alarm bude vydané, prosím, test znova; 38.5-42°C červené blikajúce, a Didi a hlas, alarmy sú vydané, prosím, test znova.

Nastavenie režimu: Stlačte a podržte tlačidlo NASTAVIŤ s 3S pin ak chcete zadať nastavenie režimu (F1 nastavuje budík teplota).SÚBOR a MEM tlačidlá sa používajú ako hore a dole prepínačov.Stlačte tlačidlo mode, až prepínač F2 (nastaviť teplotná kompenzácia), F3 (nastaviť jazyk: štandardné anglický, Japonský, portugalčina, japončina, kórejčina, španielčina, nemčina, francúzština, arabčina, ruský, taliansky) F4 (hlas zapnutie a vypnutie výber)

Toto multifunkčné AI infračervený teplomer má čas odozvy 0,5 s a presnosť +-0.2°C. To môže byť používané na kontrolu teploty podmienky 6-7-6 až 7 stupňov, a je široko používaný v spoločnosti, továrne, školy, atď.

2 napájacie zdroje a 3 možnosti inštalácie-K-3 Plus sa dodáva s Typom-C DC 5V1A nabíjací kábel, ktorý musí byť zapojený do elektrickej siete.Môžete tiež vložiť 18650 lítium-iónová batéria ako svoj hlavný zdroj energie, čo môže trvať asi 2 mesiace namiesto kábla.Alebo dať na statív, alebo použiť priložený pásky/pripevnené na stenu hardvér pre inštaláciu na stenu.

Č personálu potrebného na automatické meranie teploty: Automatická detekcia len musí byť inštalované na stenu/konzola, ukladanie veľa pracovných nákladov, čo umožňuje viac ľuďom zúčastniť viac dôležité, záchranné operácie, a vyhnúť sa kríž-infekcie počas skúšobného procesu!

Multifunkčné: čelo teplomer možno použiť na rýchle testovanie veľkého počtu ľudí bez zbytočného odkladu, a je veľmi vhodný pre použitie v high-density oblastiach.Naše teplomery môžu byť umiestnené v kanceláriách, supermarkety, obchody, reštaurácie, penzióny, apartmány hotely, železničné stanice, komunitných centier a budovanie vchody.

špecifikácia:

Displej: digitálny LED displej

Abnormálne automatické upozornenie: blikajúce a zvuk

Automatické meranie: meranie vzdialenosti 5-10 cm

Nabíjanie metóda: D-C5V 1A C typ/lítium-iónová batéria

Infračervené meranie rozsah: 0-50°C

Teplota okolia: 10-42°C

Pohotovostný režim: približne 2 mesiace

farba: biela

Materiál: ABS

Obsah Balenia:

1 * Teplomer

1 * Typ-C dátový kábel

1 * pin

2 * Gumová zátka

2 * montáž na Stenu, skrutky

1 * papier klip

1 * Inštrukcie

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Číslo Modelu AI Infračervený Teplomer
S Podsvietením Alebo Nie No
Multifunkčné Čelo teplomer možno použiť na rýchle testovanie veľkého počtu
Č personálu potrebného na automatické temp Automatická detekcia len musí byť nainštalovaný na wallbracket, sav
Názov Značky FGHGF
Infračervený rozsah merania 050°C
Tri spôsoby inštalácie objekt režim) Predvolený režim objektu
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Abnormálne automatický alarm blikajúce a zvuk
Certifikácia ŽIADNE
Stav popis Predvolená hodnota je 3237.3°C blikajúce zelené svetlo, a Di a hlas n
Automatické merania meranie vzdialenosti 510 cm
Displej Digitálny LED displej
Nabíjanie Metóda DC5V 1A C typelithium ion batéria
Nastavenie režimu predvolené anglický, Japonský, portugalčina, japončina, kórejčina, španielčina, nemčina, francúzština
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Displeja Digitálne

Súvisiace produkty