10PCS/VEĽA 115x1x22.23 mm Kovový disk fréza, Rezanie kolesá Brúsne nástroje pre rezanie výstuže,železa a ocele.4.5"x1 mmx7/8",

€4.67

Nový produkt

1 položky

Štítky: príbory pšenice, rezanie kovov disk 26, viazanie výstuže nástroj, výstuže drôt, výstuže, pracky pásu v kamienkami, výstuže tier, rezanie kovov disk 9, konštrukcia háčik, fréza hydraulické.

10PCS/VEĽA 115x1x22.23 mm Kovový disk fréza, Rezanie kolesá Brúsne nástroje pre rezanie výstuže,železa a ocele.4.5"x1 mmx7/8",

Veľmi rýchle rezanie!

diamantový rezací kotúč

diamantové rezné kolieska

brúsne nástroje

Konkrétnu Veľkosť:

Outter priemer: 115mm

Abore veľkosť: 22.23 mm

Disk hrúbka: 1,0 mm

s obojstranné sklo čisté.

Zoznam produktov:

10 ks 115x1x22.23 mm rezacie disky

Fotografie Produktov:

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok.Budeme posielať položky do 5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie, poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné.Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru .Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 - mesačnú bezplatnú údržbu.Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami.Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo.Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Brúsne Zrno Veľkosti 30
Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť 115*1.0*22mm
DIY Dodávky Kovoobrábanie
Číslo Modelu 115*1.0*22 mm
Materiál Živica
Použitie Rezanie kovov disky
Názov Značky HIQUA

Súvisiace produkty