NÁS výkon s bluetooth reproduktor s top bezdrôtové nabíjanie motorizované pop-up, kuchyne, kancelársky stôl zásuvky /smart pop-up zásuvky

€194.05

Nový produkt

1 položky

Štítky: stôl zásuvky, pop zásuvky tesla, hra reproduktor, potsocket, auto zásuvky motorové, popsocat, telefón popsocket, lacné motorové stôl, úrad sklenený stôl, spa reproduktor.

NÁS výkon s bluetooth reproduktor s top bezdrôtové nabíjanie motorizované pop-up, kuchyne, kancelársky stôl zásuvky /smart pop-up zásuvky

Popis Produktu

Top dia

110 mm

Veľkosť pórov

102mm

Materiál

Hliníkové zliatiny

Farba

strieborná /biela /čierna

Konfigurácia

NÁS výkon +2usb port+bluetooth reproduktor +top bezdrôtové nabíjanie

Poznámka

Konfigurácia môže byť prispôsobené

Horúci produkt odporúčanie:

1. Produkt Bohatý

Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu.Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov.Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť.

2.Zabezpečenie Kvality

Všetky výrobky predávané v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na www.donaskapizze.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín!

3.Služba Záruka

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu.

4. Doprava Záruka

Balík informácie možno vysledovať späť.Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.

Druh Nástroj Ruka Časti

Súvisiace produkty