2017 Top predaj pvc flex banner pe pp list zvárací stroj pre teplovzdušné šev tesnenia

€1 199.12

-3%

€1 249.08

Nový produkt

1 položky

Štítky: flex tesnenie tekutej gumy, flex tesnenie, liquid tape, únik vody, flex páska na vodotesné, gorila pásky, super pásky, tekutej gumy, kožené patch na opravu, opravy páska na vodotesné.

TOP-3400 banner návode na použitie zváranie

Povolanie ● presné ● plynulosť

◆Malé rozmery, nízka hmotnosť a ľahko sa prenáša

◆Digitálny displej funkcia

◆Vietor je nastaviteľná

◆Rýchlosť zvárania je rýchlo

◆Nemajú násobne počas zváracieho procesu

◆So stlačte kolies, je jednoduchý presun

◆Laserový presnosť určenia polohy systém

Veľmi vám ďakujem za výbere našich "Automatické Top-3400C banner zváranie".Veríme, že toto bude vaša najlepšia voľba pre vaše podnikanie.Toto zariadenie je navrhnuté pre profesionálne ,tesniaca fólia alebo fólia a rovnomerný povlak a PE-potiahnuté popruhu pásu okruh, zváranie, ktoré je, aby v PVC-P、PE、TPO ECB、CSPE、EPDM、PVDF.Pomôcť vám pochopiť, znaky, funkcie tohto zariadenia a vedia, ako sa bezpečne prevádzkovať a udržiavať v dobrom stave atď.Dávame

ste MANUÁL INSTRODUCTIONS pre váš odkaz.

1.Všeobecné pokyny pre bezpečnosť:

Upozornenie: základné hlavné bezpečnej ochrany, by sa mali dodržiavať, aby sa znížilo nebezpečenstvo požiaru v pohroma, úraz elektrickým prúdom a osobné škody.Venujte prosím pozornosť na tieto položky starostlivo pred operáciou.

1.Udržujte pracovisko v čistote.Čím znečisťovali a narušovanie pracovné miesto, príčina katastrofy

2.Vyberte si pracovné miesto opatrne a používať stroj v svetlé a suché okolností.

3.Elektrickej energie, ovládanie box a ochranné zariadenia musia byť v správnom poradí po ukončení dennej práci.Elektrické napájanie musí byť vypnutý určite.

4.Stroj musí byť zastavený skôr, než sa dostane údržba alebo výmena častí.

5.Použite štandardné alebo uvedené nástroje pri demontáži alebo výmena častí.

6.Pre bezpečnosť a dlhú životnosť stroja, prosím, nenechajte sa stroj pracuje nadčas.

7.Ak sa žiadne špeciálne nehôd sa stalo, prosím, zastavte stroj najprv za opravu, A nie zaoberať špeciálne incident s nesprávne postupy.

8. Ak stroj je prevádzkované na zemi, udržať pracovné miesto čisté a bez prachu tam.Ak sa prach alebo niečo blokuje vdychovanie filter ohrievač, kúrenie vietor nemôže prísť znížiť primerane a potom teplotu vo vnútri filtra bude viesť k nechajte ohrievač spáliť.

Špecifikácia:

Napätie:AC220V

Powe:3600W

Frekvencia:50/60HZ

Pracovná Teplota:20-650degree(nastaviteľné)

Rýchlosť zvárania:1-15m/min(nastaviteľné)

Veľkosť balenia:620*480*380mm

Zváranie Oblasti:2-4cm

Čistá hmotnosť:35kgs

certifikácia:CE&ROHS

Prevádzka:

1.Po prvé, aby sa obraz hladká a napnutá, vziať joiner na presné (asi 2-4cm), pevné hrany s páskou alebo lepidlom na zemi.

2.Nastavená teplota a rýchlosť chôdze:pripojenie napájania, nastavenie teploty a chodiť rýchlosť(podľa hrúbky banner), teplé zvárač.(vo všeobecnosti teplotu nastavíme je 350-400 stupeň znamená to dať nastavenú teplotu tlačidlo teplovzdušná pištoľ, okolo 8.Chôdza rýchlosť je okolo 4,ak banner vyhorel.môžeme dať teplota nižšia alebo aby chôdza rýchlosťou rýchlejšie.Ak si nie sú zvárať silné,dať teplota vyššia alebo aby chôdza rýchlosťou pomalšie).

3.Štart zváracieho:keď je skutočná teplota displeja dosiahne teplotu, ktorú chcete, môžeme začať zvárať.dajte chôdza zábradlia(na konci stroj)doľava,stroj Začať pracovať automaticky.

Zobrazenie skutočnej teploty

Na začiatok zvaru,mali by sme použiť jednej strane, aby jeden banner hore,potom dal tryska medzi dva bannery,:

4.Počas zvárania,nech tryska horúceho vzduchu medzi dvoma prekrývajú kusov.A uistite sa, horúci vzduch, trysky a Gumené kolieska chodiť v priamej línii.ak nie,skúste upraviť ručne.

5.Dokončiť zváranie:otočte chôdza zábradlie napravo ,stroj prestať chodiť,ale pred odrežte napájania,mali by sme dať nastavenú teplotu tlačidlo na nulu.keď je skutočná teplota je nižšia ako 50 stupňov.môžeme odrezať hlavného vypínača.alebo že by poškodenie tepelného hospodárstva.

Tipy:Pre prvý používateľ,môžeme použiť odpadu banner vyskúšať a nájsť správnu teplotu,môžeme to urobiť takto:vezmite malý banner zatvorte tryska,ak banner taveniny rýchlo,znamená to,že teplota je OK,to nie je silné, alebo spálené,môžeme zvýšiť alebo znížiť teplotu.môžeme tiež zapísať teplota pre tento hrúbka banner ako vzorky.v ďalšej zváranie,založené na túto teplotu.len musíme zvýšiť alebo znížiť teplota závisí od hrúbky bannery.kontrola zvárania výsledok:

Sťahovanie,Dismantlement,Inštalácie,Čistenie:

1. Žiadnu časť tohto stroja je narazil padlých môže spôsobiť, že niektoré poškodenia nemožné byť opravené.Takže prosím, venujte pozornosť niesť ho.Odporúča sa pohyb, stroj síl a položil ju pozorne.

2. Prosím skontrolujte, či nie je škoda alebo neprijaté časti po rozbaliť stroj.Žiadny problém, prosím kontaktujte nás alebo miestneho zástupcu okamžite.

3. Miesta pre inštaláciu musí byť plochý a podlaha je dostatočne pevné, aby podporu stroj a okrem toho, miesto inštalácie by mali zavrieť na napájanie.

4. Udržať miesto inštalácie bez prachu a vyhnúť slnku.

5. Prosím zmiesť anti-hrdze, oleja zo stroja s čistiacim prostriedkom a znovu namažte svetlom, mazací olej, po inštalácii.

Upozornenie:

1. Počas prevádzkových, ak povrch tkaniny je rozpustené a popálil alebo handričkou nie sú pri montáži vlepí spolu, prosím, stop nastavenie teploty alebo rýchlosť.

2. Počas prevádzkových,ak najhornejšiu časť nie je v správnej polohe, prosím, zastavte sa na nastavenie upevnenie pozície.

3. Počas prevádzkových, uistite sa, že šaty sú ploché tak, že držať spolu hladko.

4. Horúci vietor ohrievača nemôže dotknúť press-kolieska alebo kaučukom press-koliesko je ľahké byť vypálené.

5.Nastavte teplotu na nulu pred vypnutie ohrievača.Vypnite po 5-10 minút.

Použitie zváranie handričkou
Moc 3600W
Rozmery 62*48*38CM
Napätie 220V
frekvencia 50-60Hz
Zváranie Oblasti 2-4cm
Číslo Modelu TOP3400C
Názov Značky LIUDU
Hmotnosť 35KG

Súvisiace produkty