YongHe Domov Dekoratívne Olejové maľby Moderné Výhľadom na More Prispôsobiteľné zmes Maľovanie Atrament Maľby obrazov na Stenu Pre umyvárka

€23.47

Nový produkt

1 položky

Štítky: hixon klince, brány 130xl, zarážka urob si sám, gat hodinky, gadger deti, rozchod 017mm, ako veľká ram, moomins pin, plynový gril 4 1.

Materiál:Plátno

Technológie:Sprej Maľba(tlač neobsahujú žiadne rámu)

Veľkosť: ponúkame veľa možnosti veľkosti.Ale ak budete potrebovať ďalšie veľkosť, prosím, kontaktujte nás slobodne, sme radi, že môžeme prispôsobiť pre vás Balenie:taška funkcie opp, 3 vrstvy, ktoré chcete chrániť maľovanie

Rám NIE sú zahrnuté 1feet=12inches 1inch=2.54 cm Poznámka: 1, môže byť mierne rozdiel vo farbe, pretože počítač moniter nastavenie. 2, veľkosť je meausred manuálne.Tolerancia je 0,5 cm.

F&Q

1. Sú vaše obrazy ručne maľované?Samozrejme, že nie.Yonghe Dekoratívne Maľby vždy dodržiavať pôvodné reprodukcia, odmietol lacné tri-stream ručne maľované kópie imitácie, ručne maľované kópie hodnota originálu a nemôže byť porovnávané.Pôvodné len jeden, cena je pomerne vysoká, jednoducho nemôže uspokojiť dopyt trhu.S vývojom a dozrievaním technológie kultúrne relikvie Reprodukcie v 21. storočí, dokonalé umelecké reprodukcie môžu byť zobrazené vo svete, master klasiky začal chodiť do svetských ľudí rodiny, a postupne sa stal slávny high-end umelecké diela použité pre domáce dekorácie. 2. Je to vytlačené?Yonghe Dekoratívne Maľby výber EPSON9910 digital art micro-rozprašovanie, jeho 1440dpi rozlíšenie tlače v 10-krát krát lupu nevidím bodka.Atrament pomocou Epson Pôvodné 11-farba pigmentový atrament, jeho farebný gamut je väčšia ako farebný gamut starovekých malieb, a stálosť farieb je dobré, môže dosiahnuť 70-80 rokov nie zmiznúť. 3. Čo je materiál na maľovanie ?Jeden z najťažších problémov vysoko simulácia reprodukcia pomocou umenia micro-striekanie technológie je, ako obnoviť pôvodnú farbu a úroveň správne v a papier hodvábny na maľovanie.Maľovanie Xuan papier má dva druhy nezrelých, zdravie Xuan ľahko prenikne farby, je vhodný pre hrubé pero, zrelé Xuan je suché, ľahké nádherne pero.Ak nie je osobitná úprava poťahu, tam bude atrament diffusion, zlá prehľadnosť, nízke sýtosť farieb.Yonghe Dekoratívne Maľby s mimoriadnym rozvoj Xuan papier, hodvábnej látky a olej, plátno, aby sa zabezpečilo, že pôvodná farba poľa je širší, viac sýte farby. 4. Môžete prispôsobiť veľkosť?Yonghe Dekoratívne maľby na poskytnutie produktu je vlastná veľkosť služieb, podrobnosti, môžu kontaktovať zákaznícky servis.Najmä fotografických nadšencov, umenie micro-sprej technológia sa, aby vaše dielo dokonalé súčasnosti 5. Má svoj obraz majú farbu aberration?Vzhľadom na rôzne počítačové monitory, mierne chromatické aberration vždy existuje.Používame prísne farby riadenie, má znížené farebný rozdiel blízko k originálom.Obrázok z tejto stránky je skutočný výstrel, predmetom rôznych osvetlenie a vplyv na životné prostredie, obrazovky, farbu a druh mierne líšiť.

Pôvodný No
Názov Značky NoEnName_Null
Materiál Plátno
Číslo Modelu yhzsh-oumei-0117
Druh Plátno Potlače
Je prispôsobiteľný Áno, prosím, kontaktujte nás
Technics Sprej Na Maľovanie
Rám režim Bez rámu
Predmety Krajina
Rám No
Štýl Moderné
Formulár Jeden
useage Ozdobte
Médium Pigmentový Atrament
Tvar Námestie
Podpora Base Papier

Súvisiace produkty