KOKOLOLEE 12V Vyhrievané auto kryt sedadla Pre lada 2114 granta xray vesta sw kríž kalina kalina doplnky, poťahy na sedadlá vozidiel

€12.07

-47%

€22.78

Nový produkt

1 položky

Štítky: lada xray, chlpaté ruky, tipy lada vesta, corolla interiéru, lada xray plavby, b4 žiarovka, prípade lada xray kríž, štítok lada vesta, set zahŕňa lada vesta, pneumatiky lada vesta.

Napájanie: vhodné pre 12v auto, 12V autobatérie (napájanie nemôžu byť použité v sérii.Je zakázané pripojiť napájanie 12V do 24V napájanie.Ak dôjde k nehode, budete zodpovedný za všetko. ) Maximálna spotreba energie: 36W 3W Minimálna spotreba energie: 22W 3W Poistka: 7A Napájací kábel .Materiál: polyester vlákniny 12V Univerzálne Cigaretový Zapaľovač Konektor Teplé Tip: Ak návod chyba merania je 1-3 cm, samotný objekt má prednosť (1) zliatiny ohrevu drôtu, inteligentná regulácia teploty, antifreezing drôtu, spínač, zapojte, vysoká teplota zástrčku, protišmykové späť, plyšové textílie, jednoduchá inštalácia. (2) zliatiny kúrenie drôt-vykurovacie vodič sa skladá z viac ako desať medi a zliatin niklu drôty a 500D high-pevnosť v ťahu nepriestrelný drôtu.Každý z desiatich medi a zliatin niklu vodičov je nezávislý.Ak jeden z nich je odrezať, produkt môže pracovať normálne. (3) Inteligentné ovládanie teploty je bezpečnejšie, keď sedáka sa zahreje na 60℃, teploty ovládací spínač sa automaticky vypne a kúrenie vankúš prestane pracovať.Keď teplota klesne na 40℃, termostat automaticky zatvorí a opäť funguje. ④ Proti zamrznutiu drôty sú špeciálne navrhnuté pre náročné chladnom prostredí.Za studena-odolné kábel má vlastnosti odolnosť proti opotrebeniu, studenej odolnosť, odolnosť voči roztrhnutiu a vysokú flexibilitu.Má dobré studenej odolnosť a môžu byť použité na dlhú dobu v nízkej teplote prostredia bez embrittlement a praskaniu. ⑤ Vysokej teplote spomaľovač horenia plug je bezpečnejšie používať.Protišmykové častice na zadnej strane môže efektívne znížiť sedáku odsávacie a zlepšiť bezpečnosť jazdy a pohodlie.Plyšové tkanina je jemné a hladké, teplé a pohodlné, odolné teplý, vhodný pre cestovanie.

Mfg Poradové Číslo XZ
Druh Materiálu Ľan
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Prestieranie & Podporuje
Názov Značky kokololee
Špeciálne Funkcie Kúrenie
Nastaviť Kus >10
Platné Sezóny Štyri Ročné Obdobia

Súvisiace produkty