ZRLAMPS Nový, Originálny P-VIP 180/0.8 E20.8 Projektor Žiarovka S VIP hz 180w 0.8 E20.8 pre Osram 180 dní záruka najlepšej kvality

€15.94

-28%

€22.14

Nový produkt

1 položky

Štítky: pneumatiky 245 70 16 a501, prenosné spa bubliny, svetlo samsung 8 krúžok, ľahké sandále batman, sídlo sprcha deti, lego nemecko footbal, podpora čip, a to 600, prenosný zvukový panel, veľkosť romper backless.

O NÁS

Kuang Zhou ZR elektronika je profesionálne zaoberá vo svete každý veľké značky predajcov, pretože založená v roku 2007. Bol na základe dobrej viere, s vynikajúcu kvalitu a prijateľnú cenu je riadenie nápad, za účelom vzájomnej dôvery a vzájomne prospešné, kvalitné a kreditná prvý,celým srdcom pre nové a staré zákazníkom s najlepšie služby, privítanie nových a starých zákazníkov a priemysel zasvätenými informovať.Ďakujeme, že ste a začnete si Nakupovanie V našom obchode vybrať,čo budete potrebovať, ak neviete nájsť chcete,nebojte sa, prosím fell zadarmo, Kontaktujte náš Služby Zákazníkom,krásne dievča bude pacient a pomôže vám.

ZOBRAZIŤ PRODUKT

SĽUB

1.rozumné ceny našich výrobkov. 2.predáva iba kvalitné produkty 3.dostanete, čo si zaplatí, tak, ako je cena vždy odráža kvalitu. 4.Nikdy sme sa hrať trik na našich zákazníkov, pretože sme sa zamerať na dlhodobý obchodný vzťah ako okamžitý zisk.

Ako nainštalovať

Relaxačné vaše oči od TV šetrí vaše peniaze z kina.

Zdieľať Nádherné Chvíle s Rodinou

1.sľubujeme, že všetky projektor lampa v našom obchode sú skutočné ZR produktu.Ponúkame 180 dní, záručný a po-predajný.Prosím vás ubezpečiť, na objednávku. 2.Prosím, láskavo otvoriť zásielku ak chcete skontrolovať, či výrobok, ktorý je poškodený, alebo je to len prázdna parcela(môže byť ukradol) pred kuriérom.V tomto prípade, môžete odmietnuť podpísať vaše meno a požadovať náhradu od nich. 3.Všetky produkty budú prísne kontrolované a testované pred odoslaním.Ak je nejaký problém, keď dostanete balík, kontaktujte náš služby zákazníkom okamžite.Budeme poskytovať najlepšie po-predajný servis pre každého zákazníka. 4.Môžeme deklarovať nižšiu cenu pre výrobok v súlade s kupujúcich " žiadosť.Ako clo je zložitý problém pre každú krajinu.Ako predávajúcim, nemáme povinnosť niesť žiadnu extra cenu alebo cla pre kupujúceho.Ak svoj pozemok budú kontrolované colné oddelenie, úprimne dúfam, že môžete s nimi spolupracovať, aby sa zabránilo zničenie. 5.Ak sa vám páči náš produkt, prosím, láskavo nám dať päť hviezd spätnú väzbu.Ak máte akékoľvek problémy s produkte, kontaktujte náš služby zákazníkom bezprostredne pred otvorením sporu alebo odchode zlé spätnú väzbu.Ďakujem.My sa budeme snažiť pre vás slúžiť a chrániť svoje práva.

Pošleme na správne číslo modelu, ktoré je pre vás vhodné, v súlade s doručovaciu adresu.

BALENIE

DOPRAVA

OCENENIE

Aplikácia Pre Stage,Diskotéka,Klub,Večierok,Nočný klub,divadlo,bar,w
Názov Značky ZR
Záruka 180 Dní Môže Byť Záruka
Moc 180 W
Model -VIP 180/0.8 E20.8
Sľubujeme 100% kvalitná
Číslo Modelu -VIP 180/0.8 E20.8
Vzhľad Úplne Nové
Vhodné pre -VIP 180/0.8 E20.8
LAMPA KÓD -VIP 180/0.8 E20.8
Vattage 85-265V

Súvisiace produkty