Výrobcovia predávajú fréza čepele mäso rezací stroj oblek pre QW /QSJ-B /QSJ-G model je mäso slicer Nehrdzavejúcej ocele 1pc

€229.64

-20%

€287.05

Nový produkt

1 položky

Štítky: jedlo slicer, fréza mt2, mäso slicer, slicer mäso slicer, kovové mäso slicer, mixér misa, fréza na mäso, guia mäso slicer, kuracie slicer stroj, rez mäso.

Výrobcovia predávajú fréza čepele mäso rezací stroj

Táto výroba je 100%nové, je bezpečnosť pre useing a vysoká kvalita, to je vhodné pre vek >3 rokov!!

Poznámka:

Čepeľ môžete prispôsobiť od 2,5 mm-35mm, pls kontaktujte nás, ak nie je možné vybrať z možností.

Obrázok znázorňujúci :

Poznámka: okrem týchto, máme nejaký iný druh Nafukovacie Telo Bopper pre váš nákup,

sme vykazujú niektoré obrázku nižšie, pls kontaktujte ma, ak potrebujete z nich, vďaka!!

Poznámka : Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky o kúpe produktu

a platieb atď....,

Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol !!Vďaka.

Vezmite prosím na vedomie, ako je uvedené nižšie:

Ak sa rozhodnete "predávajúci spôsob dopravy"(368.42 usd), ktorý vám pomôže zariadiť zásielky mora a dodanie vášho najbližšieho prístavu!

Ak je doprava po mori, po príchode prístavu určenia, je kupujúci musieť zaplatiť cieľový port poplatky (napr. terminál manipulačné poplatky, dokumenty, poplatky, poplatky za skladovanie, ect), daň vykonať colné odbavenie a vyzdvihnúť tovar.

Ak sa rozhodnete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, ktorý vám pomôže zariadiť zásielky international express a priamo doručenie na vašu adresu(DVERÍ K dverám SLUŽBY)!

1)s cieľom chrániť vaše položky a vyhnúť sa akejkoľvek škody z prepravného procesu, Keď dostanete balík, Kupujúci by mali kontrolovať balík / tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

Ak existuje akékoľvek škody, obráťte sa na miestne ARAMEX / DHL / Fedex požiadať sťažností a reklamácií ALEBO kontaktujte sa s nami do 24 hodín.Potom si fotografie za poškodený stroj a balení, ihneď odoslať správu na nás, pomôžeme vám vyriešiť problémy.

2)ak máte nejaký problém o výrobok, alebo doprava, Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov.

3)A vaša odozva je veľmi dôležité našej predajni, Ak ste spokojný s našim výrobkom a náš server ,po potvrdení tejto objednávky, Prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, sme aj vám "IDEÁLNY 5 HVIEZD",

Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy.Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Typ Noža Sekáčik Nože
Číslo produktu GL0013
Funkcia Eco-Priateľský
Oblasti použitia QW/QSJ-B /QSJ-G mäsa rezací stroj
Prispôsobiť môže 2,5 mm-35mm
Číslo Modelu QW/QSJ-B /QSJ-G
Názov Značky LZHZXY
Druh Nože

Súvisiace produkty