100w poly prenosný skladací solárny panel pre kempovanie solárny systém

€114.82

Nový produkt

1 položky

Štítky: 10w solárny panel 12v, solárny panel, 100w solárne, 100 solárne, 300w solárny panel, ikony panel, súprava solárnej, 100w solárny panel, 100w 18v, Panel.

Popis produktu Naša Spoločnosť Certifikácie FAQ

• Aký druh certifikácie máte?

--- CE

• Aká je záruka solárnych panelov?

--- 5-rok záruka na materiálové a výrobné vady,90% výkonom do 10 rokov,20% do 25 rokov

• Môžete citovať, mňa najlepšie ceny?

---Potrebujeme viac informácií o vašich požiadaviek, ako je napríklad zapnutie/materiálu/Qty/etc, potom Môžeme navrhnúť vhodný typ a citát najlepšie ceny pre vás.

Solárny Panel Energie svetlo vášho života ,k Ochrane životného Prostredia .

1. Produkt Bohatý Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu.Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov.Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť. 2.Zabezpečenie Kvality Všetky výrobky predávané v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na www.donaskapizze.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín! 3.Služba Záruka Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu. 4. Doprava Záruka Balík informácie možno vysledovať späť.Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.

Súvisiace produkty