1X RX MULTI 300-900MHZ Beninca NA.GO2WV / K.GO4WV 433.92 MHZ Koľajových kód Diaľkového ovládania swtich

€8.12

-44%

€14.76

Nový produkt

1 položky

Štítky: beninca ísť wp, 2wv, 330mhz, dvb, beninca, ovládanie dvb, diaľkové rebra, beninca diaľkové ovládanie, HORMANN MARANTEC, doorhan.

Špecifikácie:

1)Meno: Universal RX MULTI prijímač 2)Prevádzkové Napätie: 9V-30V AC DC 3)Kanál: 2. 4)Frekvencia: 300MHz - 900MHZ 5), Kód: Koľajových a Pevná kód a Vzdelávanie kód

Kompatibilný Model :

Beninca NA.GO2WV NA.GO4WV Beninca T2WV T4WV Beninca CUPIDO-2 CUPIDO-4 Beninca APPLE 4WV (všetky farby) Beninca RR.2WIV

Produkty výhody:

1) Vzdialenosť: 30-50 metrov. 2) Veľmi mini veľkosť: 5,5 cm*4,5 cm*1.0 cm. 3) Môžete dozvedieť, Pevné a Rolling code 300-868Mhz diaľkové ovládanie samostatne !!! 4) je Možné sa naučiť a použiť pre 99% diaľkové radiče na trhu!! ( Napríklad :BENINCA AVIDSEN BFT, V2 , Ditec,PRIŠIEL, DEA, PUJOL, GIBIDI, DOORHAN, ATA PTX4, MARANTEC CARDIN DITEC DUCATI V-4 NOVA ECOSTAR Hormann 868mhz sommer) 5) 2 kanálový prijímač vám poskytuje možnosť ovládať a používať 2 gate automations alebo zabezpečovacích systémov súčasne 6) 1 relé môžete ukladať 100 ks diaľkové ovládanie, prijímač môžete ukladať 200 ks diaľkové ovládanie 7) To nechcem rušenie iných diaľkových ovládačov a prijímačov.

Široké spektrum použitia:

Garážové brány, Elektronické brány, Bariéra, brán, posuvných dverí, automatických dverí, rolovacích dverí, okeníc Elektrické spotrebiče/Home automation som.e.osvetlenie, Alarm systém, prístupový systém Niekedy potrebujete viac diaľkové ovládanie pre svoje brány, alarmy, požiarna signalizácia, alebo akýkoľvek iný systém.Kúpiť niekoľko ďalších originálnych diaľkových ovládačov pre svoje brány a alarm systém je pomerne drahé.Tak toto je najlepší a oveľa lacnejšie riešenie pre vás!!!

Jednoduché použitie:

Ako program Power Input Selector: Tento prijímač môže pracovať v AC/DC 9V~30V.Však, to je lepšie zmeniť PIS podľa príkon.Ak vstupom je veľký ako 24V, skrátiť, pin 2 a 3; skrátiť 1 a 2, ak vstupné menej ako 24V.Značka výber: S 8 dip prepínače užívateľ môže vytvoriť rôzne kombinácie pre rôzne vzdialené značiek. 1) Vyberte správnu značku pre diaľkové byť naprogramované pohybom dip prepínače NAHOR alebo NADOL.Napríklad ALLMATIC (433.92 MHz), diaľkové ovládanie, len presunúť Dip-prepínač 5-UP. 2) Stlačte tlačidlo učiť tlačidlo.Bude LED zapnúť. 3) Stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládaní, LED bliká 4 krát.To znamená, že diaľkové ovládanie bol úspešne naprogramovaný. 4) Zopakujte krok 2 pre ďalšie tlačítko. 5)2-nájsť kanál programovanie postup je rovnaký.Vymazať všetky údaje z pamäťovej karty: Stlačte a podržte buď naučiť tlačidlo.LED začne blikať.Udržať toto tlačidlo stlačené, kým dióda LED zhasne.Všetky údaje uložené na pamäťovej karte vymažú sa natrvalo a nemožno vymáhať

Podmienky Predaja:

Prosím, prečítajte si a pochopte, než predkladanie ponúk alebo nákupom.Návrat Chybná & Non Chybný Tovar Všetky výrobky sú jednotlivo kontrolované, než bude odoslaný, zabezpečiť položky sú odosielané v perfektnom stave.Položka musí byť vrátené v lehote 15 dní Po obdržaní Položka musí byť vrátení neoznačené a v originálnom Balení

Doprava:

Uistite sa prosím, vašu dodaciu adresu je správne.Tovar bude expedovaný do 48 hodín po prijatí platby / vymazaný (okrem víkendov a sviatkov).

Kontaktujte Nás

Ak máte akékoľvek otázky, prosím opýtajte sa ma.Budem odpovedať do 24 hodín.V mimoriadnom prípade, že máte problém s vaším položky, odporúčame vám kontaktovať nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme radi pomôžeme s vaším problémom.

Číslo Modelu K4
Kompatibilné 4 Rolling code a pevná kód a učenie kód
Kompatibilné 5 300-868MHZ univerzálny prijímač
Kompatibilné 2 DEA ACM PUJOL CLEMSA ERREKA BENINCA
Názov Značky jiansu
Kompatibilné 3 ECOSTAR AVIDSEN Cardin S449 DITEC V2
Podpora napätia 9-30V AC DC
frekvencia 300-868MHZ
Kompatibilné 1 ATA PTX-4 DOORHAN PRIŠIEL PEKNÉ

Súvisiace produkty