PUBG Obrie Nastaviť

€52.24

-50%

€106.61

Nový produkt

1 položky

Štítky: kar98k, tričko pubg, pubg žltá, pozadie fotografie dievča, nepriestrelné oblek, karneval pokožky, ovládanie pubg, bojisko tričko, prilba 3 úroveň pubg, pubg kolo.

telo,img,div img {width: 100%;} PUBG Obrie Nastaviť Vysoko kvalitné a jemné spracovanie üretilen Pubg Obrie Nastaviť, ideálny pre herné fanúšikov interaktívny herný zážitok s vašimi obľúbenými kahramanı inspirited, vychutnať si hru do dvoch násobne.Prípad obsah; Pubg Hra Prilba, Pubg Zvuk a Svetlo Komando Puška, Pubg Pan, Pubg Rádio, Pubg Granát Pubg Commando Nôž, Pubg Zbraň.

Puška premennej 3 farby ışıklıdır.Real Audio efektlidir.Môže byť vymontovaný a neodňateľné dürbüne.Môže byť vymontovaný a neodňateľné dipçiklidir.Pištoľ hornej komory sú k dispozícii.Zbraň v 10 Ks top je k dispozícii.RÝCHLO sa má výkon začať.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE!Niektoré časti ostré hrany, nie je vhodný pre deti do 3. Produkt hračka pre vnútorné alebo vonkajšie priestorov, ale aj nepríjemnosti.Produkt šport materiál, ktorý nie je len hračka funkciu.Táto prilba na ochranu kullanmanız sa dôrazne neodporúča.

Názov Značky pubg
Pôvod TR(Pôvodu)

Súvisiace produkty