100 mm/4" pílového Kotúča Živice Rezanie Disk Odrezané Koliesko uhlovú Brúsku Disk Plátok Vystužených pre Kovu, nehrdzavejúcej ocele J111L

€0.81

Nový produkt

1 položky

Štítky: čepeľ kotúčová píla na drevo, čepeľ dremel, 16 disk, workpro, 125 mm drevo, disk dreva, 16 mm brúska, kotúčová brúska, brúska na drevo, kotúčová brúska na drevo.

Existujú špecifikácie na sklade availbale nasledovne:

Produkt pokyny:

Posilnené živice ultra-tenké kotúč na rezanie opotrebovaniu, č zlomené rebro a nízky rozptyl pre spracovaných materiálov.a to je viac vhodný pre obyčajných kovov, z nehrdzavejúcej ocele môže byť tiež použitý.Často sa používa na rezanie železa, ocele, zliatiny, hliníka, nerezovej ocele,kovu a ect.Továreň vyrába dobrý produkt v kombinácii s nemeckou technológiou.Priemyselná výroba spotrebný materiál bude nevyhnutne musieť trochu cítiť.Vysoko kvalitné vysoko odolných vlákien materiály majú silný vplyv odporu, ktoré môže priniesť vyššej efektivity práce a ekonomické prínosy.

Veľkosť poznámky a špecifikácie:

Materical: Vystužených Živice Priemer:100 mm/4" Diera priemer: 16 mm Hrúbka:6 mm Existujú aj iné rôzne veľkosti,ak máte záujem,prosím kontaktujte ma.

Materiál pokyny:

Využíva vysoko kvalitné sklenené vlákna oka látky, vysoko odolných vlákien materiálu, takže má vysokú pevnosť a silu pre odolnosť voči nárazu a ohýbanie, a je široko používaný pre rezanie z bežnej ocele, nerezovej ocele a iné materiály.

Unikátny krúžok otvor konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, ktorá je pevná a nie je ľahké spadnúť.

Aplikácia scény:

Väčšina mechanické výrobky musia byť spracované.Obyčajne, každý produkt musí byť rez a tvarované, a potom na brúsiť a poľskej pre ďalší krok, tiež to vyhovuje pre osobné domáce práce alebo DIY.

Safty attensions:

Pri používaní tohto výrobku, venujte prosím pozornosť zaškrtnite príslušné rýchlosť a noste osobné ochranné prostriedky tak, ako požaduje.

Tipy:

Spracovanie tipy: zalievanie čepeľou pri rezaní 1. Viac odolné (zníženie strát) . 2. Viac zdravé (obmedzenie prašných chrániť dobré dýchať). 3. Viac pokojnú šetrné k životnému prostrediu. 4. Viac Ostrejšie.

FAQ

Môže predávajúci urobiť dropshipping?

Áno, dokážeme dropshipping objednávky pre zákazníka, nebude sa dať všetky informácie predávajúceho do package ako požiadavky.

Som veľkoobchod v mojej krajine, a ja chcem, aby sa hmotnosť poradí, takže si môžem uložiť niektoré shippment náklady?

Áno, samozrejme, že sme sa radšej robiť biznis s veľkoobchod v dôsledku havey hmotnosti výrobkov, stačí nám povedať, aká veľkosť a koľko množstvá, ako ste chceli?a v ktorej krajine pre dodávky?a potom budeme ponúkať najlepšie ceny na vašej objednávky.

Veľkosť 100*6*16MM
Typ Kotúča Pílové Kotúče
Použitie Komerčné Výroba
Číslo Modelu J111L
Počet Pc 1 ks
Dokončovacie Iné
Čepeľ Materiál Iné

Súvisiace produkty