Digitálny Predpoveď Počasia Kuchyňa Darček Automatické LED Displej, Bezdrôtová Meteo Stanica Senzory Presné Multi-Funkčné

€32.63

-25%

€43.51

Nový produkt

1 položky

Štítky: národná meteorologická stanica, stanica meteo sans fil misol, meteo stanica bezdrôtový 5, stanica meteo sans fil barometre, kolo digitálna meteorologická stanica, stanica meteo sans fil kollea, profesionálne digitálne meteo stanica, letecké meteorologické stanice, stanica meteo sans fil meteo france, stanica meteo sans pilot.

1:zobrazenie Teploty

2.Vlhkosť zobrazenie

3.Maximálna/minimálna hodnota

4.Podsvietenie

5.Pamäťová funkcia

6.Komfort ikonu

7.Zobrazenie času

8.Kalendárny týždeň

9.Horný a dolný limit alarmu

10.Trend šípky, označenie

11.12/24 Spínač

12.Celzia/Celzia prepínač

Kategória: Jeden pre tri bezdrôtové teplomery a hygrometers s hornej a dolnej hranice podsvietenie, funkcia budíka TS-6210

Farby: Biela, Čierna

Materiál: ABS

Hosť veľkosť: 12.5*12.5*2.5 cm

Vysielač veľkosť: 10*3.5*1.2 cm

Napájanie režimu: hosť môže používať 3*AAA batérie (nie sú súčasťou) alebo DC5V napájací kábel na napájanie, vysielač 2*AAA batérie (nie sú súčasťou)

Balenie zoznam:

Hosť *1, vysielač *3/2/1(voliteľné),

Anglický manuál *1

DC5V napájací kábel *1

Vitajte v našom obchode

1) Všetky predaný tovar z nášho obchodu sú dôkladne preskúmané, než bude odoslaný kupujúcemu, tak prosím buďte istí, že problémy s kvalitou. 2) tovar bude dodaný do 24 hodín po zaplatení ukončené prijaté.

Podporujete drop shipping?

Áno, podporujeme drop shipping.necháte nám príjemcu, adresa a telefónne číslo na www.donaskapizze.sk, ak ste objednávku, potom budeme posielať balík podľa adresu, ktorú ste opustili.

Teplé Pripomienky

Prosím, prečítajte si informácie o produkte starostlivo a vybrať produkty, vhodné pre vás.Ak máte akýkoľvek problém, Kontaktujte nás a dozviete sa viac.Ďakujem.Ako výsledok ručné meranie, nechajte 1-2 cm chyba.Vzhľadom k osvetlenia počas natáčania, obrázok, farba je mierne odlišný od skutočného produktu.

Súvisiace produkty