Zľava dielce počítača doske combo HUANANZHI X79 deluxe doska s M. 2 slot CPU Intel Xeon E5 4620 V2 RAM 32G(4*8G)

€193.06

-45%

€351.02

Nový produkt

1 položky

Štítky: kombinovaný x79, procesor xeon, xeon, kombinovaný xeon, huananzhi x99, kombinovaný pc, základná doska x79, jingsha doska, 2680 v2, x79.

Výrobca (HUANAN spoločnosti) závierky

>> V dôsledku rôznych výrobných šarží, naše základné dosky môžu mať pravdepodobne mierne odlišný dizajn, ako napríklad rôzne farby pamäťových slotov, inú pozíciu a farbu SATA porty, rôzne doska verzie atď,.....Oni nemajú žiadnu funkciu rozdiel.Pls v druhu prednosť, HUANAN spoločnosť nebude vykonávať žiadne ďalšie oznámenie.

WUSON obchod závierka

1: na Čo sa v balíku?

HUANANZHI X79 Deluxe LGA2011 doska s M. 2 slot+Intel Xeon E5 4620 V2 CPU+4*8G 1600 DDR3 RECC+chladič adaptér+SATA kábel+kovový zadný štít+driver disk+užívateľská príručka

Ak chcete nahradiť výrobky tejto kombinovaný s ostatnými, alebo ak chcete pridať ďalších produktov na tento kombinovaný ako CPU chladič/video karty atď.Pls kontaktujte WUSON obchodu.

2: Prečo je to lepšie pre kupujúcich strieľať o vybalenie video, keď si ich obaloch?

>> Niektoré kupujúci povedal, že tam je produkt chýbajúce keď otvorila svoje balíky, potom nám ukázali niektoré obrázky, však, obrázky nemôže nič dokázať, ako každý vie,, najlepší dôkaz je vybalenie video, tak pls robiť to, čo môže pomôcť veľa, ak ste náhodou sa v rovnakej situácii vyššie, WUSON obchod neakceptuje fotografie ako dôkaz!!!!!Ďakujeme za pochopenie.

>> K dispozícii sú 2 anti-theft tesnenia nalepiť na otvorenie každej strane základnej dosky lepenkové okienko, ako je nižšie, pls, pozorne skontrolujte ho, keď sa dostanete balíček.

3: Všetky výrobky sú testované pred odoslaním?

Áno, WUSON obchod má 3 technické tímy pre testovanie každý pracovných dní, aby sme mohli 1000000% zaručiť, že všetky naše výrobky sú pracovné dobré pred poslal z nášho skladu.

4: Ako sú výrobky balené, budú intactly dodať?

Fristly, WUSON obchod miesta CPU na základnej doske pätice, zábaly pamäť tyče s bubliny a umiestni ich do základnej dosky, originálne krabice; po Druhé, WUSON obchod zábaly doska s oveľa bubliny a umiestni ho v originál krabici; po Tretie, WUSON obchod zábaly doska pôvodnej krabici s bubliny, potom sa stavia v kartónovej krabici.Tak sme presvedčení, že, zvyčajne všetky naše výrobky môžu byť intactly doručené.

5: Budú všetky balíky iste doručené v lehote stanovenej podľa www.donaskapizze.sk?

Určite nie.Najviac nehmotný vec je doprava, väčšina balíky môžu byť dodané v požadovanom čase, ale nikto nemôže zaručiť, že všetky pozemky môžu byť dodané v čase, niekedy niektoré pozemky sú v omeškaní s uvedených dôvodov, ako sú zlé počasie/dovolenka/post office štáby strike/colné odbavenie odkladu atď.Niekedy nie je žiadny dôvod.Pls pozrite si "čas doručenia oznámenia" nižšie.Tak pls myslieť predtým, ako si urobíte poriadok, tak dlho, ako si urobiť poriadok, to znamená, že ste pochopiť, všetko, čo vyššie.

6: Urobiť kupujúci je potrebné zaslať produkty späť, ak nemajú prácu alebo prestať pracovať?

WUSON obchod sa poskytujú 100% originálny záručný servis, a máme všetky právomoc určiť, či kupujúci je potrebné zaslať produkty späť k nám alebo nie.Ale to neznamená, že naše výrobky sú nespoľahlivé, v skutočnosti, ako sme štáte, v ziskov a strát 3 vyššie, sme sa striktne testovať VŠETKY naše produkty pred odoslaním, bez akýchkoľvek pochybností , tak normálne veľká väčšina kupujúcich sú spokojní s našimi výrobkami a niektoré z nich sa stali našimi pravidelnými zákazníkmi.Okrem toho , podľa toho, čo sme nezažili , mnoho našich produktov pracoval v poriadku potom, čo boli odoslané späť kupujúci, ale nefungovalo to, keď kupujúci testoval, že je pertty divný, navyše , niektorí kupujúci odošle naše produkty späť bez akejkoľvek ďalšej ochrany, oni len dať naše základné dosky v pôvodnej krabici, potom dať políčko e-mailom taška bez bublina ochrany (veľa kupujúcich, vedeli sme zábal našej základnej doske a box s oveľa bublina a dať naše doske pôvodné okno v externom kartónovej krabici ), ale produkty stále pracoval v poriadku po dlhej ceste , myslím, že sme nebudete musieť vysvetliť príliš veľa na to .

>> Ak naše produkty dont práce minúta, keď kupujúci si ich alebo ich prestať fungovať v priebehu pol roka od času, keď kupujúci urobiť poriadok, odpoveď je 100% ÁNO .Najmä v čase, keď kupujúci len si ich a začať s testovaním .

WUSON obchod má všetku moc požiadať kupujúci vrátiť produkty buď na výmenu alebo vrátenie peňazí.

>> Ak naše produkty prestať pracovať, keď to bolo v prevádzke už viac ako pol roka, odpoveď je neisté .WUSON obchod by sa hodnotiť výrobky, stav po prvé, podľa dôkazov, ktoré kupujúci poskytne, potom sa rozhodnutie o tom, či potrebujeme kupujúci odoslať ju späť, alebo nám priamo zašlite ďalší von.

Vážení zákazníci, ak urobíte objednávku na WUSON obchod, to znamená, že si 100% dohodnúť sa na tieto vyhlásenia vyššie.

Často kladené otázky (aktualizovaná priebežne)

1: Čo je na doske verziu?

Základná doska verzia nie je vždy rovnaký ako výrobca by ho aktualizuje každú chvíľu, takže doske verzia sa líši od času na čas z dôvodu rôznych výrobných šarží.

WUSON obchod normálne by loď najnovšiu verziu, pls v druhu prednosť, nebudeme robiť žiadne ďalšieho upozornenia.

2: Prečo nie je zobrazenie obrazu na monitore?

Pls najprv skontrolujte, či doske reproduktor pípnutí alebo nie, ak to zapípa, musí to byť video karta alebo monitor problém, ak reproduktor nie pípnutie, potom pls skontrolujte, či CPU chladič zdarma, alebo nie, či je sieť LAN port je svetlo zapnuté alebo vypnuté?Ak je zdarma a LAN port svieti svetlo, jeho stále video karta alebo monitor problém, ale ak LAN port, svetlo sa vypne, pls vymazať všetky flashdisky s gumu, a potom nainštalovať iba JEDEN pamäťový kľúč v jednom z pamäťových slotov, spustenie POČÍTAČA.

Pamäť RAM RECC 32G(4*8G) DDR3 1600
Pätica Typu LGA 2011
Package Áno
Položka Stav Nové
PROCESOR Typ Intel Xeon E5 4620 V2 2.6 GHz
Aplikácia Plochu
Maximálna Kapacita Pamäte Ram 64 GB
Pamäť kanál ŠTYRI
Chipset Výrobca Intel
Dátum Spustenia 2013
Pamäť Banky 4 DDR3 DIMM
Form Factor ATX
Základná doska veľkosť 282*220 mm
M. 2 port PCI-E NVME SSD
S CPU Áno
Chipset Intel X79
Testované Pred Odoslaním áno, s AIDA64 v WIN7
Porty USB 2.0
Pevný Disk Rozhranie 4*SATA2.0; 2*SATA3.0; 3*PCIe x 16
Typ Pamäti DDR3
Číslo Modelu X79 deluxe
Názov Značky HUANANZHI
Typ Grafickej Karty Non-Integrované
Ventilátor CPU Veža-typ 2 heatpipes hluku zadarmo ventilátor
Záruka 2 Rokov

Súvisiace produkty