Keramické Auto Povlak Liquid Premium Poškriabaniu Opravy 9H Nano Anti-scratch Super Hydrofóbne (Liquid Crystal Vrstvené Sklo Auta Krása

€9.33

-15%

€11.10

Nový produkt

1 položky

Štítky: scratch remov, autolak pero, auto pero na opravu, 9h keramické, laku proti poškriabaniu, 9h auta, 9h tekuté sklo nano keramická auto povlak, auto pre farby, nano crystal, sklo lesk.

Vlastnosti produktu:

1. Zložka: silica

2. Farba: transparentná

3. Funkcie: 9H tvrdosť; 3D hlboký lesk; AB prekryté vrstvou, dvojitá ochrana, odolnosť proti poškriabaniu; silné hydrofóbnosti a proti hnilobe, zabraňuje vyblednutiu farby a oxidácii; poskytnúť neuveriteľnú hĺbku farieb a vysoký lesk účinok, zabraňuje kyslý dážď; odolať ultrafialové žiarenie, vyhnúť sa maľovať krakovania; self-čistenie, prachu je ľahko vyhodiť preč, špine-odolný; Ochranu povrchov z chemických a prírodných vplyvov.

4. Postup použitia: 1, čisté a suché laku.

2. mať crystal riešenie bloku výstavby (60 * 60 CM) rovnomerne potiahnuté, počkajte 3 minúty ( niekoľko minút, viac inf prípade výstavby prostredie teplota ) zľahka leštené s čistým uterákom, zopakujte krok na dokončenie auto crystal pokovovanie.

Balenie zoznam:

1* 30 ml liquid crystal

1* Špeciálne á bavlna

5* Špeciálne á textílie

Upozornenie:

1. Balené v bubline tašky a bez farby box balenie, vzhľadom na logistických dôvodov.

2. Toto je najnovší enhanced crystal pokovovanie, ktorý je podstatne odlišný od bežnej povlak.Povlak len tvorí tenkú vrstvu na povrchu tela.Crystal pokovovanie je oxidu kremíka molekuly prenikajú do všetkých neviditeľné časti tela, aby vytvorili silnejšiu ochrannú vrstvu.

3. Prosím, kabát v mieste s menej prachu, vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu, daždivý deň nie je vhodný pre povrchové úpravy.

Položka Druh Farba Ochranné Fólie
Špeciálne Funkcie Scratch Opravy Príslušenstvo
Položka Hmotnosť 200g
Druh Materiálu SILICA
Položka Dĺžka 0cm
Položka Objem 60ML
Názov Značky Fuenmo
Názov Modelu LE01121 Poškriabaniu Opravy Príslušenstvo
Externé Testovanie Certifikácia CCC
Položka Výška 0cm
Položka Priemer 0cm
dropship Podpora
Položka Šírka 0cm

Súvisiace produkty