Samsung Galaxy A20 hydrogel screen Protector Samsung Galaxy A20 ochranný film hydrogel anti-scratch

€2.53

-3%

€2.62

Nový produkt

1 položky

Štítky: led svetlá bicyle, smart zásuvky mija, telefón spark5 prípade, telefón y5s batérie, watchage222 obchod, sledujte xiami žena, prípitok maker 4 ks, sledujte zeblase gts, underwer muž teen.

Na rozdiel od tvrdené sklo a ostatné obrazovky chrániče, to hydrogel chránič pokrýva celú obrazovku aj kryty jeho zaoblené rohy a hrany pre úplnú ochranu.

Vďaka svojej hydrogel vrstva, tento screen protector je úplne nerozbitný a odolný proti nárazu.Bola testovaná v laboratóriu, a ukázala, odolnosť proti nárazu dvakrát tak vysoká ako konvenčné tvrdeného skla povlak.

Tento screen protector funkcie self-healing technológiu, ktorá odstraňuje drobné škrabance do 24 až 48 hodín za dať obrazovke vždy kryštalické vzhľad.

Screen Protector je potiahnuté s oleophobic vrstvu, aby sa zabránilo znečistený od prachu, odtlačky prstov a mastnotu škvrny, aby nezostali žiadne zvyšky na obrazovke.Tento chránič nemá vplyv na citlivosť prístroja na obrazovke.Takže si môžete byť istí, že vaša obrazovka zachováva všetky dotyková citlivosť.

Tento screen protector je pružný a odolný polymér, ktorý na rozdiel od skla, môže byť lisované, tak táto vlastnosť umožňuje, aby pokrylo celú plochu displeja telefónu.

Hrúbka hydrogel chránič je iba 0.33 mm, keď je správne nainštalovaný je prakticky nepostrehnuteľné.Aj napriek tomu je nesmierne odolný proti nárazom, pretože absorbuje silu nárazu a distribuuje po celom povrchu, zníženie sily, ktorý sa dostane na obrazovky.

Okrem toho chránič sám je schopný "obnoviť" v prípade mierne poškriabaniu.

Package:

1x Hydrogel Protector.

1x čistenie/inštalačné príslušenstvo.

Súvisiace produkty