XDPQQ módne šperky čisté červené prírodné conch shell náušnice ženské nové módne morských zliatiny prírodné shell náušnice

€1.61

-29%

€2.30

Nový produkt

1 položky

Štítky: dekor ryby net, Shell Nehrdzavejúcej Ocele, červené spinelovou, bielizeň morských shell, mier prihlásiť náušnice príspevky, iconbit, conch shell prívesok, conch shell, drevo mier prihlásiť náušnice, prívesok shell.

Mari B.: Dobrý produkt, rýchle dodanie.

Čistá Červená Conch Shell Ucho Stud 2019 Nový Štýl Štýlový Morských Zliatiny Prírodné Shell Náušnice Žena

* Gram Hmotnosť: 5-10G

* Veľkosť: 4-7 cm

* Materiál: Zliatina + Prírodné Shell

E1903-17

E1903-18

E1903-19

E1903-20

E1903-21

E1903-22

E1903-23

E1903-24

E1903-25

E1903-26

E1903-27

E1903-28

E1903-29

E1903-30

E1903-31

Ak Všetky Produkty na Predaj Sú bezolovnaté, bez obsahu Niklu a Spĺňajú Požiadavky Európskych a Amerických Ochrany Životného prostredia Normy, Prosím, neváhajte Kúpiť!

Na Predaj: Ak je Prijatý Tovar, ktorú Kupujúci Majú Problémy s Kvalitou, To Bude mať Vplyv na Sebe a Predaj.Kontaktujte prosím Našu po-Predajný Servis v Čase a Poskytnúť Obrázky Zlé Tovaru až po popredajné Služby Zákazníkom.Náš Služby Zákazníkom Bude Dať Uspokojivú Odpoveď v Najviac Času.Ak Nie Je Kvalita Problém, Nebude Možné vrátiť Alebo Vymeniť.Tam Bude Nevyhnutne Niektoré Farebný Rozdiel medzi Reálnym Objektom a Obrázkom, Dúfam, že Rozumieš.Výmena Alebo Vrátenie Musí Byť Aplikovaný Do 48 Hodín od okamihu Doručenia a Vrátil sa Do 24 Hodín od okamihu Aplikácie.Prosím, Majte Balenie Zvuk pre Návrat.

Pre Akékoľvek Otázky, Alebo Zmeny, Ktoré Môžu Nastať v priebehu Transakcie, Kontaktujte Náš Služby Zákazníkom v Čase Uľahčiť Hladký priebeh Transakcie.Prosím, nedávajú Žiadne Negatívne Pripomienky k Vám.

Ornament Údržba:

1. Zliatiny Príslušenstva, ako Dlho, ako Je To Riadne Udržiavané, Je To Stále Svetlé a Nuskin Niekoľko Rokov.Tento Druh Šperkov Nie je Potrebné Používať Veľmi Drahé Zadržiavanie Vody pre Údržbu, ako Dlho, ako ste Sa Vyhli Kyseliny a Zásady a Vlhkom Prostredí.

2. Kontakt Chemikálie Ornament Zraniteľné.Aróma počas Kúpanie, Chlór v Plaveckých a Soli v morskej vode Všetkých Spôsobiť Poleptanie Známok na Šperky Povlak, Takže Všetky Ozdoby By mali Byť Odstránené pred Kúpaní Alebo Plávaní.

3. Kolízia yi ca Kvety, Buďte Opatrní, Nie Ornament sa Prekrývajú, Musia Byť Uložené v originálnom Balení Taška, Alebo je Umiestnený v Vybavená Malé Nezávislé Hodnotenie Výkonu Systém Grid Jewlery Políčka v Rámci By Sa mali Dať v 1 Desikant!Okrem toho sa Vyhnite sa Treniu navzájom a Poškriabaniu Povrchu.

4. Čas na Čistenie Šperkov Výber Mäkké Jemné Kefky Sweep Utrite Ornament Povrch Ornament ak chcete Odstrániť Škvrny.

Mozaika Materiál Nie Mozaika
Proces Liečby Prírodné
Výrobné číslo Čistá Červená Conch Shell Ucho Stud
Kovy Typ shell
Číslo Modelu E1903
Pohlavie ŽENY
Položka Ženy Prirodzenú Shell Náušnice
Kategórie Produktov Ucho Stud
Tlač LOGA Môže
Modelovanie shell
Druh Ucho Stud
Späť Hľadanie Push-späť
Štýl Dámske
Predaj Poradové Číslo Nové Módne Morských Zliatiny Prírodné Shell Náušnice pre Ženy
Conch Shell Ucho Stud Čistá Červená Conch Shell Ucho Stud
Tvar\vzor shell
Vlastné spracovanie Is
Názov Značky XDPQQ
Balenie Nezávislé balenie
Či cezhraničnej ponuky Is
Materiál Conch Zliatiny Shell
Pôvod Zhejiang yiwu
Shell Náušnice Shell Náušnice Žena

Súvisiace produkty