Ďatelina sa cítil puncher Kawahari pravidelné ihly 58-606/607/608/609 (Japonsko import) doprava Zadarmo

€6.97

Nový produkt

1 položky

Štítky: čo japonsko import, nástroje japonsko import, ďatelina nástroj, tkanina oxford punč ihly, onepunchmen, oxford punč ihly auta, ďatelina zrastov, ďatelina, Kvetinové Nádoby, oxford ihly ihly punč.

VEĽKOSŤ:11*70*185mm

58-606:5 ks/sada

58-607:5 ks/sada

58-608:3 ks/sada

58-609:3 ks/sada

58-606(bezfarebný): Jemné ihly,t on štandardné ihly , širokú škálu aplikácií.

Iné druhy zmes puncher náhradné ihly cítil a vychutnať pracovať efektívnejšie .Vlny výšivky ?Ihla cítil technika je priamo strčil do vlnené textílie pre dizajn.Byť citlivo , v porovnaní s jednou ihlou steh vyšívacie ihly stick je jednoduché a atraktívne.

58-607(červená): Coares ihly,t on pletené tkaniny z hrubých vlnených nášivka a výšivky .

Hrubé , hrubá vláknina na cesto motív so zvukom .Náhradné ihly výber aj hore .Vlny výšivky ?Ihla cítil technika je priamo strčil do vlnené textílie pre dizajn.Byť citlivo , v porovnaní s jednou ihlou steh vyšívacie ihly stick je jednoduché a atraktívne.

58-608(modrá): Zrýchlenie ihly,t hat nastavuje rýchlo , Vlna ihlu práce .

Tajomstvo rýchlo , pichliačov sú spojené s vlákniny ihly thorn ) tak blízko , môžete použiť všetky barb s krátkym ťahom.Keď palicu a obrys výšivky vlny , vlnených plsťou a trojrozmerný model vhodné dať .Vlny výšivky ?Ihla cítil technika je priamo strčil do vlnené textílie pre dizajn.Byť citlivo , v porovnaní s jednou ihlou steh vyšívacie ihly stick je jednoduché a atraktívne.

58-609(žltá): Minuteness,t on práce a pracovného povrchová úprava.

V mimoriadne jemné výrazy a konštrukčné detaily padol plávajúce práce.Jemná vyšívané vlny sú vhodné pre prácu a dokončiť prácu spôsobom po vpichu ihly .Náhradné ihly výber aj hore .Vlny výšivky ?Ihla cítil technika je priamo strčil do vlnené textílie pre dizajn.Byť citlivo , v porovnaní s jednou ihlou steh vyšívacie ihly stick je jednoduché a atraktívne.

Vzor Typ Zviera
Rám No
Štýl Japonsko Štýl
Použitie Vlnená plsť
Plátno Metóda Balenia Zložené
Výšivky Metóda Dvakrát bočné Výšivky
Materiál kov+plast

Súvisiace produkty