Bez Zápachu, Netoxický Vyváža Do USA Multifunkčné Nafukovací Bazénik Bazén/Dieťa Bazén S Striekanie Cartoon Zvieratá

€59.70

-8%

€65.60

Nový produkt

1 položky

Štítky: veľké bazénik bazén, bazén plávať, bazén, bestway filter, basen bestway, čalúnenie velvet, bestway, chlapec trikot, bestway spa, hlboké nafukovací bazén.

100% bez zápachu, netoxický vyváža do USA Multifunkčné Nafukovací Bazénik Bazén /Children\'s Bazénom s striekanie cartoon zvieratá Úprimná vďaka záujemcov, ktorí by chceli podeliť sa o svoje bohaté skúsenosti z tejto položky na príchod zákazníkov!Informácie O Produkte

Položka špecifiká Normy: Čína GB-6675, American ASTM F-963, Európskej Únie EN-71 100% šetrné k životnému prostrediu , netoxické , bez zápachu!Dieťa zdravie a bezpečnosť je v prvom novinky!Model: 8012 Názov Produktu: Basketbal Hrať Multifunkčné Bazénik Bazén Špecifikácie Výrobku - Vonkajšie:175*175* 105 CM Vnútorné:130*130*30 CM Vody, nosnosť(80% Hĺbka): 1800 Litrov(=1800Kg=1.8 Ton) Produkt Čistá Hmotnosť: 5 KG (Zosilnené) Materiál : Vysoko-hustota tepelného uhlíka Tvrdý polymerizácie netoxické PVC, plastové Hrúbka: Steny a Veko : 0.22 MM, Dole : 0,18 MM Pre Vek: 2 rokov a starších ( hlboké menej ako 80% plnej výške) Obsah Súpravy: 1 Farba Box + 1 Bazén + 1 Nafukovacie Basketbal + 1 List + 1 Professional Repair Kit ( záplaty film + výfukového potrubia ) + Duck Rodina(1 Mama Duck & 3 Baby Kačice)

( žiadne kvapalné položky ako Lepidlo, ktoré je prohibitted leteckými spoločnosťami, ktoré z bezpečnostných dôvodov ) Štandardy: Medzinárodné GB-6675, American ASTM F-963, Európskej Únie EN-71 popis Produktu : Multifunkčná bazénik bazén , nielen bazén, ale aj Rajom pre Deti.Stojan s basketbalové a futbalové brány , dať plnú hrať na deti,\ \ 's športových talentov okrem bežných nafukovací bazén , okrem basketbal rám hádzanie hrať a futbal, streľba hrať Podľa viacerých deťom hrať sa spolu , hrať v nafukovací bazén a hádzanie hra môže byť vykonávané súčasne.Ideálna kombinácia zábavy a vzdelávania! - Z Pôvodného Export Objednávok do U. S. s Pôvodnú Farbu a Kompletné príslušenstvo, ich počet nie je obmedzený!

- Z Pôvodného Export Objednávok do U. S. s Pôvodnú Farbu, kompletné príslušenstvo, ich počet nie je obmedzený! -Únik hodnotiť:menej ako 2%, by nikto nemohol urobiť Nafukovacie produkt s 0 úniku vo svete,ani by sme mohli!Let\'s čakať ďalšie a ďalšie dobrú spätnú väzbu od viac priateľov, ktorí sú z mnohých národov:

---------------------------------------------------------------------------

Obe Oliver Rastliny & A: Mll sú prevádzkované GAFS,Inc.

A: Mll Obchod

www.donaskapizze.sk/store/609999/

Sú skúsenosti s zahraničného obchodu & spolupráci s Sos desaťročia,

sme\'re looking forwward na vašu Priazeň s

Lepšie Kvalitné,

Rýchlejšie Zásielky &

Bližšie Komunikáciu!

Vitajte späť, ako VIP!

Položka Druh Hrať Biliard
Číslo Modelu Xx8012
Názov Značky bestway
Druh bazén

Súvisiace produkty