MSRNR2525M12/ MSRNL2525M12,Kovov, Sústružnícke Rezné Nástroje Sústruh Stroj CNC Sústružníckych Nástrojov na Vonkajšie Sústruženie Držiaka Nástroja M-Typ MSRNR/L

€4.67

-19%

€5.77

Nový produkt

1 položky

Štítky: late držiaka nástroja, snmg, Čipky Štýl, vložiť mgmn200, kohútik dreva, edgev, nástroj zase, keramické služby, 11t3, 12 mm sústruh nástroj.

Dobrý deň vážení priatelia, ďakujem vám veľmi pekne navštívte náš obchod!Tento produkt je 2 druhy modelov pre váš výber, nákup R/L, prosím, nechaj ma správ po potrebujete R alebo L, ak žiadna správa, pošleme predvolené R!ďakujeme!

Niekedy nástroje na sústruženie, nemajú žiadne zásoby, budeme vás kontaktovať na prvýkrát, pozrite si prosím objednávku správy, ďakujem!!!

Poznámka: Tento nástroj v predajnom procese nie je vrátane karbidu vložky, obrázok je ukázať vám, 1. Dokonalé opracovanie účinok. 2. Dokonalý povrch. 3. Vysoká pevnosť v ťahu a proti oderu dokončiť. 4. Špecifikácia a presnosť sú plne v súlade s ISO normou. 5. uplatňovať v Sústruženie a Čelí v práci. 6. Ďalšie iné Sústružnícke Nástroje sú vyrábané v našej továrni, ako Nudné držiaka nástroja, Zapichovanie držiaka nástroja,rezanie závitov držiaka nástroja. 1. Dokonalé opracovanie účinok.

2. Dokonalý povrch.

3. Vysoká pevnosť v ťahu a proti oderu dokončiť.

4. Špecifikácia a presnosť sú plne v súlade s ISO normou.

5. uplatňovať v Sústruženie a Čelí v práci.

6. Ďalšie iné Sústružnícke Nástroje sú vyrábané v našej továrni, ako Nudné držiaka nástroja, Zapichovanie držiaka nástroja,rezanie závitov držiaka nástroja

Tvrdosť 40Cr
podložka pin CTM617
Číslo Modelu MSRNR2525M12
Názov Značky XZQSK NÁSTROJE
Materiál HSS
Povlak NO
výška 25 mm
Uhol 75degree
Použitie Externé Otáčania Nástroja
Pôvod CN(Pôvodu)
podložka MS1204
Skrutka ML0625
Zvieracie HL1814

Súvisiace produkty