8Pcs čelného skla proti Poškriabaniu Opravy Leštenie Auta

€6.65

-32%

€9.78

Nový produkt

1 položky

Štítky: chrome ťuknite na položku svetlé, chrome stop ipsun, kocky rubik aolong, ťahá kenzo tigre, maskovaný dievča tričko, pullup pomoc, rubik tortu google, ťahá silný dreva, pulover 3d grinch.

Aby yout ľahko opraviť daed automobilových skiel,Vhodná na odstránenie stierača dae,scuffs,dopravné film,vody, vklady Určené na použitie s elektrickú vŕtačku

Pomáha vám ušetriť veľké peniaze, ak chcete zmeniť nové sklo

Možno použiť na akékoľvek windsn,zadné alebo bočné okná alebo akýkoľvek iný typ skla som.e.tvrdené sklo,dvojité presklené jednotiek,okná,terasové dvere,sklenené stoly,sprcha sns,nádrže na ryby,morské aplikácie,atď

Leštenie riešenie(prášok):70g

Ako Používať:Dobre pretrepte fľaše pred použitím.Pripevnite háčika a slučky podklad pad na elektrickú vŕtačku.Priložiť vlnený leštiaci pad na podklad pad.Kvapkanie trochu riešenie na vlny kolesa a skla proti poškriabaniu.Práca leštiaci pad v kruhovom pohybe na ploche skla proti poškriabaniu.Nepresahuje 2000 ot. / MIN., 2 KG tlak.Žiadajú viac leštenie riešenie podľa potreby.Pridať trochu vody na chladenie sklo, pretože prehriatie alebo suché môže dôjsť k prasknutiu skla.

Farba:Ako je znázornené

Materiál:hubky

Obsah Balenia:

1 Taška x Leštiaci prášok(70g)

1 x 75mm Háčika a Slučky Podklad Pad

2 x 75mm Vlnený Leštiaci Pad

2 x vlnená Plsť Leštenie Kolies

1 x Podklad Pad Vŕtať Adaptér

1 x Mini Vlákna Tkaniny

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Špeciálne Funkcie ako je uvedené
Druh Materiálu Huba

Súvisiace produkty